HAKKIMIZDA

Uzun ve süslü cümlelerden daha ziyade emlak sektörüne girmemiz 2016 yılında yaşadığımız olaylar neticesinde oluştu. 2017 yılından itibaren de konuyla ilgili gerekli eğitimleri alarak ticari faaliyetimizi sürdürmeye başladık.

Her meslek ve sektörde olduğu gibi, emlak sektöründe de yaşanan bazı kötü hadiselerin varlığını kabul etmek gerekmektedir. Ancak “Emlakcılığı” ve “Emlak İşini “ hakkı ile yapan bir çok meslektaşımızın da var olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. İşte biz de işini düzgün yapan meslektaşlarımız gibi yolumuza devam ediyoruz.

Müşterilerimize hizmet sunarken mahcup olmama adına her zaman şeffaf olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Hangi gelir grubu olursa olsun onları mutlu ettik ve bunu sürdüreceğiz.

Hepistanbul, Prestij park, Babacan Holding, Sembol İstanbul, Solarkent gibi markalı konut projelerinden tutun,normal apartman daireleri, villalar, ticari mülkler, arsa, araziler de dahil olmak üzere her çeşit gayrimenkulde müşterilerimize yaşanabilir mülkler sattık veya kiraladık.

Markalı konut projeleri ile yaptığımız özel anlaşmalar ile müşterilerimize uygun ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları ile alternatiflerin oluşmasını sağladık.

Her zaman şuna inandık ; hizmetlerimizden memnun olan müşterilerimiz bizim için en iyi reklam yüzümüz olacaktır.

Sizler de bize katılmak ister misiniz?

VİZYON : “MUTLU MÜŞTERİ HER ZAMAN KAZANDIRIR”

Emlak sektöründe yenilikçi , çağdaş yaklaşımlar oluşturmak ,sorunları çözmek ve emlak ile ilgili her türlü desteği müşterilerimize sunmak.
“İnsanları memnun etmek çok zor” diyenlerin aksine,” İnsanları memnun etmek çok kolay “ olduğunu düşünüyoruz.
Çünkü sizleri can kulağı ile dinliyor ve sorunlarınızı çözmeye çalışıyoruz. Aklınıza takılan ve çözüme kavuşturamadığınız emlak ile ilgili hukuksal sorunlarınızı kendi alanında uzman Hukukçularımıza müşterilerimizi yönlendiriyoruz.
Hedefimiz müşteri memnuniyetini sürekli sağlayarak, sektörel bazda kendinden ve sunduğu hizmetlerden bahsedilir bir marka olma yolunda ilerlemek. Elbette sizlerin değerli destekleriyle.
Biz sizler için çalışıyoruz….

MİSYON :

Yuvalarımız yalnızca barındığımız yerler değildir.
Yaşadığımız yerlerde hayatlarımızı idame ederiz, sosyalleşiriz. Kimi zaman “kafamızı dinleriz”.
Sizlere ; yalnızca başınızı sokacağınız yerler sunmuyor ,aynı zamanda da huzur içinde yaşayacağınız ve hayatınızı şekillendireceğiniz fırsatlar getiriyoruz.
Bu amaçla; belki bir daire,belki bir yazlık veya villa. Belki de geleceğinize yatırım yapabileceğiniz ve çocuklarınıza bırakacağınız arsa,tarla araziler.
Mesele sadece bir mülk almanın ötesinde, aynı zamanda akılcı yatırım yapmanıza yardımcı olmak bizimkisi.
İşte misyonumuzun küçük bir özeti …